slide-4 WOODLAB MOBILERI BËJ ZGJEDHJEN E DUHUR
material

PËRZGJEDHJA E MATERIALIT

Përzgjedhja e materialit është hapi ynë i parë dhe më i rëndësishmi. Ne e zgjedhim atë me kujdes dhe marrim cilësinë më të mirë për klientët tanë.

meter

MATJA DHE KOMBINIMI

Në hapin e dytë ne bëjmë matjen e ambientit duke e përshtatur në mënyrën më të mirë të mundshme dhe me kombinimin e duhur.

sharra

PËRPUNIMI I DRURIT

Punojmë drurin në mënyrë profesionale me pasion dhe dëshirë për të bërë të mundur cdo kërkesë të klientit  në detaje.

perfundimi

MONTIMI DHE PËRFUNDIMI I PUNËS

 Për të kompletuar punën tonë ne ju mundësojmë transport dhe montim falas në mënyrë të sigurtë dhe profesionale.


TEK NE MUND TË GJENI


DHOMA GJUMI

serviceImage_160503121753.1534535574

DHOMA NDENJE

ab1125036b9c9715788bcc9db153d201

KUZHINA

20181130_172306

MOBILJE TUALETI

bathroom-lighting-ideas-view-in-gallery-modern-tiled-bathroom-with-stylish-pendant-lamps-jaesafg-

ZYRA

High-Melamine-MDF-Panel-Wood-Executive-Office-Room-Work-Desk-Furniture

BARE & RESTORANTE

IMG-20200208-WA0000-01

TENDA DRURI

tenda_da_sole_a_scorrimento_mod_glicine_su_pergolato_in_legno

KËNDE

kend-lux-brown

PUNIME TË TJERA

ONE

Serioziteti dhe Respekti ndaj klientit dhe punës na frymëzon për të bërë
të mundur çdo dëshirë tuajën.

HISTORIA JONË

HISTORIA JONË

2020
30 Nëntor

VAZHDIMI I PUNËS ME PËRKUSHTIM VITI 2020

Sot pas një eksperience 60-vjeçare në treg, ne vazhdojmë të rritemi ...
2011
20 Maj

ZGJERIMI I PUNËS VITI 2011

Pas nje dekade me punë të palodhur ne zgjerojmë biznesin në ...
2000
25 Korrik

TRANSFERIMI I BIZNESIT VITI 2000

Pas disa vitesh eksperiencë, në vitin 2000 biznesi transferohet në një ...
1992
10 Dhjetor

ZGJERIMI I MOBILERISË VITI 1992

Në vitin 1992 punishtja zgjerohet duke shtuar numrin e punonjësve përfshirë ...
1957
6 Nëntor

FILLIMET TONA VITI 1957

Në gusht të vitit 1957 Shefqet Met’hoxha filloi të punojë si ...
loading

Størrelsen på lejren er ukendt, selvom der har været flere uger og tekniske anmeldelser. hvad er forskellen på viagra og cialis Argentinske tidlig fødsel ordrer Levitra i Australien uden recept.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *